top of page
Centrum terapie a koucingu

Máte toho až nad hlavu?

Získajte ŠANCU NA SPOKOJNEJŠÍ ŽIVOT S NAŠOU JEDINEČNOU PONUKOU,

úvodného 20 minútového sedenia ZADARMO kde naši špičkový terapeuti naštartujú potrebné zmeny vo vašom živote

 

+ získate 15% zľavy na všetky kurzy organizované v našom centre

nechajte si pomôcť a

úvodná konzultácia jenezáväzná  a ZDARMA

úvodná konzultácia jenezáväzná  a ZDARMA

Pretože cheme...

ABY STE SA  NAJSKÔR VY PRESVEDČILI O TOM, ŽE VÁM DOKÁŽEME POMÔCŤ SKÔR, AKO NÁM ZAPLATÍTE!

... pretože sme si istý, že až uvidíte ako k Vám pristupujeme a keď zistíte, že terapia nemusí trvať roky, už nebudete chcieť skúšať nič iné.

S NAMI NIČ NERISKUJETE

Zdravím vás,

volám sa Mgr.
 Juraj Pavelek a som zakladateľom Centra terapie a koučingu, ktoré sa špecializuje na trvalé želané zmeny, aby ste Vy mohli žiť spokojné, radostné a naplnené životy.

Ročne dokážeme pomôcť viac ako 350-tim klientom zbaviť ich sa psychických ťažkostí, a vďaka ich spolupráci s našimi terapeutmi môžu teraz žiť svoje naplnené životy.

A ja by som teraz chcel, aby ste aj VY mohli patriť k tým ľuďom, ktorí už nebudú musieť zápasiť so svojimi duševnými "démonmi". Aby ste získali všetky potrebné nástroje na to, aby ste mohli pokojne a radostne žiť svoje životy.

Chápeme, že ste možno použili rôzne spôsoby riešenia a máte pocit, že ste už vyskúšali všetko. Toto môže byť začiatok vašej cesty alebo dokonca posledná možnosť. Nech ste kdekoľvek, môžeme vám pomôcť.

Plán liečby je individuálne prispôsobený vám, v tom sme iní: venujeme čas tomu, aby sme si vypočuli, čo fungovalo a čo nie, kde sú vaše slabé miesta a aké boli vaše úspechy.

Odtiaľto postupujeme krok za krokom, aby sme našli a využili motiváciu, odhodlanie, pevnú vôľu, odhodlanie a sústredenie na to, aby ste dosiahli svoje ciele.

Samozrejme, toto všetko môže byť pre vás nové, preto si pozrite niektoré z komentárov, ktoré boli ostatní ľudia ochotní napísať nižšie, a nezabudnite, že vaša prvá konzultácia je bezplatná a nezáväzná.

Naším cieľom je poskytovať kvalitnú  PSYCHOTERAPIU A ERICKSONIÁNSKU A KLINICKÚ HYPNOTERAPIU V BEZPEČNOM, DÔVERNOM A NEODSUDZUJÚCOM PROSTREDÍ.

Pracujeme s JEDNOTLIVCAMI aj s PÁRMI a RODINAMI na dobu neurčitú alebo na dohodnuté obdobie s cieľom umožniť vám SKVALITNIŤ VÁŠ ŽIVOT a ŽIŤ HO PLNŠIE.

Naša moderná klinika sa nachádza v Ružovej doline 6. Je to oáza pokoja v srdci mesta.

Ak uvažujete o nejakých zmenách vo svojom živote a hľadáte PSYCHOTERAPIU, HYPNOTERAPIU môžeme byť ideálnym riešením. A čo je najlepšie, prvá konzultácia je úplne ZADARMO.

Tešíme sa na skoré stretnutie s vami

S NAMI NERISKUJETE ŽE SA UPÍŠETETERAPEUTOVI KTORÝ VÁM NEVYHOVUJE

Michaela Kolkusová

Psychoterapeut, Hypnoterapeut,

Kouč, Lektor

Simona Wenhardtová

Simona Wenhardtová

Psychoterapeut, Kouč

Naši terapeuti sú vyškolení vo najefektívnejších psychoterapeutických štýloch. V terapii s klientom preto vieme byť naozaj veľmi pružní, aby sme mohli klientovi ušiť terapiu priamo na mieru. V našej práci používame najefektívnejšie terapeutické štýly ako sú napríklad systemicko-strategická terapia, naratívna terapia, ACT, KBT, SFBT, NLP,  mindfulness, klinická a ericksoniánska hypnoterapia

6b7626f6-c8a1-47da-ac09-47093bcdba18_php
stiahnuť (1).png

Mohli ste nás vidieť

TV_JOJ_edited.png
ag2KrdLk-KwICSrq_edited.png
als2.damskyklub.jpg
ad30d9b7f1f1dc6e2b15f43f9c1abffa.jpeg

Čo na Vás čaká a čo od nás dostanete na

IMG-8037_edited.png

Úvodnom psychoterapeutickom sedení ZDARMA

Individuálny Čas A Pozornosť: Získate našu plnú pozornosť a individuálny prístup k VAŠIM POTREBÁM A CIEĽOM

Jasné Ciele a Plány: Pomôžeme vám jasne definovať vaše ciele a vypracovať plán, ako ich dosiahnuť.

Odpovede na Vaše Otázky: Čas na otázky a odpovede, aby ste získali jasné pochopenie toho, ako vám môžeme najlepšie pomôcť.

Rýchly Náhľad do Terapeutického Procesu: Spoznáte náš prístup k psychoterapii a dozviete sa, ako vyzeral by váš terapeutický proces.

 

Prvý Krok K Pozitívnym Zmenám: Spoločne určíme prvé kroky, ktoré môžete podniknúť na ceste k pozitívnym zmenám vo vašom živote.

Spoločne si prejdeme podmienky prípadnej spolupráce.

 

Abstract Shapes

Psychoterapeutické riešenia

V živote každého z nás prichádza moment, keď vyhľadávame podporu, či už ide o rameno, na ktoré sa môžeme oprieť, alebo o motiváciu na realizáciu pozitívnych zmien.

Možno si prajete prelomiť nezdravý zvyk, vyriešiť nevyriešené otázky z minulosti, ktoré vás obmedzujú, pracovať na zlepšení svojich vzťahov alebo riešiť psychosomatické ťažkosti, psychoterapia je odpoveďou, ktorú hľadáte.

Psychoterapia vám poskytuje nástroje a pochopenie potrebné na prekonanie týchto prekážok.

 

Spolupráca medzi vami a terapeutom vytvára tím, ktorý spoločne hľadá najefektívnejšie cesty k riešeniu vašich problémov

Ak vyhľadávate psychoterapiu, sme Vašim ideálnym spoločníkom na ceste k sebaobjavovaniu, zlepšovaniu vzťahov a osobnému rastu.

Dnes môžete urobiť prvý krok smerom k novému ja,

ktoré je silnejšie a pripravené čeliť výzvam, ktoré pred vami stoja.

Stačí kliknúť na odkaz a získate úplný prístup k nášmu kalendáru stretnutí.

Bezplatnú úvodnú konzultáciu môžete absolvovať v našom centre alebo prostredníctvom videohovoru z pohodlia Vášho domova. 

Náš prístup ku klientovi

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Terapeutický proces vždy prispôsobujeme potrebám klienta a spolu s ním vytvárame zmenu a riešenie, ktoré mu bude vyhovovať. Tak ako sa líšia jednotliví ľudia, ktorí k nám prichádzajú po pomoc, líšia sa aj jednotlivé terapeutické prístupy a stratégie. Naším cieľom je vytvoriť vo vašom živote zmenu, s ktorou budete spokojní, a pocit naplnenia a istoty, že už k nám nikdy nebudete musieť prísť.

Spôsob vedenia psychoterapie
a psychologického poradenstva

Individuálna psychoterapia ponúka súkromný a bezpečný priestor, ktorý nám umožňuje otvoriť sa v individuálnych rozhovoroch o témach, ktoré zdieľame len s blízkymi ľuďmi alebo dokonca s nikým. Naši terapeuti dodržiavajú Etický kódex  pre psychoterapiu vrátane povinnosti zachovávať profesionálne tajomstvo.

Párová, manželská alebo rodinná psychoterapia, t. j. stretnutie dvoch alebo viacerých osôb s terapeutom v rámci jednej konzultácie, je vhodná v prípadoch, keď je efektívnejšie stretnutie s ďalšími zúčastnenými osobami s cieľom dosiahnuť zmenu, vyriešiť problém alebo zvládnuť náročnú životnú situáciu. Pridanou hodnotou potom môže byť možnosť a príležitosť zdieľať proces zmeny, hľadanie a nachádzanie riešení, vyjadrenie rôznych pohľadov a očakávaní druhých, ktoré často spôsobujú rôzne nedorozumenia, problémy a ťažkosti.

Skupinová terapia predstavuje jedinečný formát, kde sa stretáva viac jednotlivcov pod vedením psychoterapeuta, s cieľom riešiť osobné problémy, rozvíjať sociálne zručnosti a dosahovať osobný rast. Tento typ terapie vytvára komunitný priestor, kde účastníci môžu zdieľať svoje pocity, myšlienky a skúsenosti v bezpečnom a podporujúcom prostredí.

Happy Woman

Individuálna
terapia

Párová terapia

Family

Rodinná terapia

Support Group Meeting

Skupinová terapia

Video call

Online terapia

Ako psychoterapia funguje

Psychoterapia je ako cesta do hory, na ktorej vás psychoterapeut sprevádza, ak chcete. Psychoterapeut je vyškolený na pohyb v horách a bude stáť pri vás, ale nemôže zaručiť, že presne vie, čo sa tam stane. Neočakáva ani, že budete jasne vedieť, kam chcete ísť. Stačí, že viete, že nechcete zostať na mieste. Cesta psychoterapie nás povedie trochu sama a budeme ju hľadať spoločne a zvyčajne nájdeme miesto, kde sa vám bude žiť lepšie. Psychológia je cestovná kancelária, ktorá vám ukáže dôležité miesta v krajine vášho príbehu a poradí vám, ako sa v nej správať, aby ste z nej vyťažili čo najviac. Povie vám o zákonoch a pravidlách, ktoré platia v krajine duše.

 

Práve teraz je ten čas spraviť zmenu po ktorej tak túžite.

​Čas  na trvalé zmeny, ktoré vám zabezpečia šťastnejší a zdravší životný štýl.

Adresa

Kontakt

Ružová dolina 6,
Bratislava

Otváracie hodiny

Pondelok - Štvrtok

8:00 - 18:00

Piatok

8:00 - 12:00

bottom of page