top of page

Pomôžeme Vám opäť žiť 
spokojný život

Vitajte v Centre terapie a koučingu, v útočisku pre všetkých vás. Naším poslaním je poskytovať chránený priestor súcitu, bezpečnosti a stability s cieľom pomôcť vám viesť plnší a bohatší život.Spolu odomkneme dvere k vášmu spokojnému životu.

Aj vás trápi

Welcome to the Features section of Centrum Krátkej Terapie a Koučingu - Hypnoterapia, Psychoterapia, Koučing. In this section, we would like to highlight the unique and valuable aspects that differentiate us from the competition.

úzkosť

2

Flexible Payment Options

3

Experienced Professionals

4

Confidentiality Assured

5

Holistic Approach

6

Positive Results

Kto sme

Sme skúsení a zanietení psychoterapeuti, ktorí sa neustále vzdelávajú, aby sme Vám mohli efektívne pomáhať

Abstract Shapes

Psychoterapeutické riešenia

V živote každého z nás prichádza moment, keď vyhľadávame podporu, či už ide o rameno, na ktoré sa môžeme oprieť, alebo o motiváciu na realizáciu pozitívnych zmien.

Možno si prajete prelomiť nezdravý zvyk, vyriešiť nevyriešené otázky z minulosti, ktoré vás obmedzujú, pracovať na zlepšení svojich vzťahov alebo riešiť psychosomatické ťažkosti, psychoterapia by mohla byť odpoveďou, ktorú hľadáte.

Psychoterapia vám môže poskytnúť nástroje a pochopenie potrebné na prekonanie týchto prekážok. Spolupráca medzi vami a terapeutom vytvára tím, ktorý spoločne hľadá najefektívnejšie cesty k riešeniu vašich problémov. Prostredníctvom psychoterapie môžete získať lepšie porozumenie svojich emocií, vzťahov a psychosomatických symptómov, ktoré vás trápia.

Ak vyhľadávate psychoterapiu, mohli by sme byť vašim ideálnym spoločníkom na ceste k sebaobjavovaniu, zlepšovaniu vzťahov a osobnému rastu.

Dnes môžete urobiť prvý krok smerom k novému ja,

ktoré je silnejšie a pripravené čeliť výzvam, ktoré pred vami stoja.

Man Walking in Fields

Kedy je potrebné začať s psychoterapiou

Čas na psychoterapiu je vtedy, keď sa už dlhšie prebúdzate s pocitom nespokojnosti. Čas na psychoterapiu je vtedy, keď sa čudujete, prečo váš vzťah opäť zlyháva. Je to vtedy, keď máte hnev, smútok, prázdnotu, strach, nespokojnosť - rôzne stavy, ktoré vás trápia a pre ktoré nemáte vysvetlenie. Keď vám lekár povie: "Urobili sme všetky vyšetrenia a z nášho pohľadu ste úplne v poriadku," ale vás stále bolí žalúdok, hlava, chrbát, srdce... Čas na psychoterapiu je vtedy, keď máte akékoľvek trápenie a skúsili ste cvičiť, porozprávať sa o tom s priateľmi, nechať to na tak - a stále to nechce zmiznúť. Účinnosť psychoterapie spočíva v pochopení vlastného životného príbehu. 

 

Vieme Vám pomôcť ak Vás trápi

 • Depresia,

 • Úzkostné stavy

 • Psychosomatické ťažkosti

 • Nízke sbavedomie

 • Spánkové poruchy

 • Slabá sústredenosť

 • Chronická únava

 • Slabá vôla

 • Strata kreativity a inšpirácie

 • Chronická bolesť

 • Nedarí sa Vám schudnúť

 • Intímne problémy

 • Syndróm vyhorenia

 • Nedokážete podať výkon keď si to prajete

 • Výsledky v škole, športe, v práci sú nedostatočné 

 • Stres

 • Syndróm dráždivého čreva

 • Obsedantno-kompulzívne poruchy

 • Ovládajú ma emócie

 • Problém s trémou

 • Bolesť hlavy, migrény, ale lekári nenašli príčinu

 • Problém otehotnieť, pre ktorý nemá medicína vysvetlenie

 • Šumenie v ušiach - Tinitus

 • Moje dieťa sa pocikáva

 • Vzťahové problémy

 • a iné...

Nemusíte všetko zvládnuť sami.
Všetko čo potrebujete, je skúsený sprievodca, terapeut, s ktorým sa spoločne vydáte na cestu k vytúženému životu.

Vaši terapeuti

Volám sa Juraj Pavelek a som zakladateľom Centra terapie a koučingu. Spolu s mojou spoločníčkou Michaelou Kolkusovou a našou kolegyňou Simonou Wenhardtovou poskytujeme profesionálnu psychoterapiu pre našich klientov. V našom centre sme ročne pomôžeme viac ako 1000 klientom.

Naším cieľom je poskytovať kvalitnú  psychoterapiuericksoniánsku a klinickú hypnoterapiu v bezpečnom, dôvernom a neodsudzujúcom prostredí.

Pracujeme s jednotlivcami aj s pármi na dobu neurčitú alebo na dohodnuté obdobie s cieľom umožniť vám skvalitniť váš život a žiť ho plnšie.

Naša moderná klinika sa nachádza v Ružovej doline 6. Je to oáza pokoja v srdci mesta.

Ak uvažujete o nejakých zmenách vo svojom živote a hľadáte psychoterapiu, môžeme byť ideálnym riešením. A čo je najlepšie, prvá konzultácia je úplne zadarmo.

Tešíme sa na skoré stretnutie s vami

IMG_6019ret.jpg

Psychoterapeut, Hypnoterapeut,

Kouč, Lektor

IMG_6255ret_edited.jpg

Simona Wenhardtová

Kouč

Naši terapeuti sú vyškolení vo najefektívnejších psychoterapeutických štýloch. V terapii s klientom preto vieme byť naozaj veľmi pružní, aby sme mohli klientovi ušiť terapiu priamo na mieru. V našej práci používame najefektívnejšie terapeutické štýly ako sú napríklad systemicko-strategická terapia, naratívna terapia, ACT, KBT, SFBT, NLP,  mindfulness, klinická a ericksoniánska hypnoterapia

Woman with Blue Tshirt

Chápeme, že ste možno použili rôzne spôsoby riešenia a máte pocit, že ste už vyskúšali všetko. Toto môže byť začiatok vašej cesty alebo dokonca posledná možnosť. Nech ste kdekoľvek, môžeme vám pomôcť.

Plán liečby je individuálne prispôsobený vám, v tom sme iní: venujeme čas tomu, aby sme si vypočuli, čo fungovalo a čo nie, kde sú vaše slabé miesta a aké boli vaše úspechy.

Odtiaľto postupujeme krok za krokom, aby sme našli a využili motiváciu, odhodlanie, pevnú vôľu, odhodlanie a sústredenie na to, aby ste dosiahli svoje ciele.

Samozrejme, toto všetko môže byť pre vás nové, preto si pozrite niektoré z komentárov, ktoré boli ostatní ľudia ochotní napísať nižšie, a nezabudnite, že vaša prvá konzultácia je bezplatná a nezáväzná.

Stačí kliknúť na odkaz a získate úplný prístup k nášmu kalendáru stretnutí.

Bezplatnú úvodnú konzultáciu môžete absolvovať v našom centre alebo prostredníctvom videohovoru z pohodlia Vášho domova. 

Čo o nás hovoria naši klienti

O psychologickom poradenstve
a psychoterapii


Ponúkame pomoc ľuďom, ktorí chcú zmeniť svoj život a nájsť riešenie ťažkej životnej situácie, osobných, partnerských či rodinných problémov alebo psychických či psychosomatických problémov.

Náš prístup ku klientovi

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Terapeutický proces vždy prispôsobujeme potrebám klienta a spolu s ním vytvárame zmenu a riešenie, ktoré mu bude vyhovovať. Tak ako sa líšia jednotliví ľudia, ktorí k nám prichádzajú po pomoc, líšia sa aj jednotlivé terapeutické prístupy a stratégie. Naším cieľom je vytvoriť vo vašom živote zmenu, s ktorou budete spokojní, a pocit naplnenia a istoty, že už k nám nikdy nebudete musieť prísť.

Spôsob vedenia psychoterapie
a psychologického poradenstva

Individuálna psychoterapia ponúka súkromný a bezpečný priestor, ktorý nám umožňuje otvoriť sa v individuálnych rozhovoroch o témach, ktoré zdieľame len s blízkymi ľuďmi alebo dokonca s nikým. Naši terapeuti dodržiavajú Etický kódex  pre psychoterapiu vrátane povinnosti zachovávať profesionálne tajomstvo.

Párová, manželská alebo rodinná psychoterapia, t. j. stretnutie dvoch alebo viacerých osôb s terapeutom v rámci jednej konzultácie, je vhodná v prípadoch, keď je efektívnejšie stretnutie s ďalšími zúčastnenými osobami s cieľom dosiahnuť zmenu, vyriešiť problém alebo zvládnuť náročnú životnú situáciu. Pridanou hodnotou potom môže byť možnosť a príležitosť zdieľať proces zmeny, hľadanie a nachádzanie riešení, vyjadrenie rôznych pohľadov a očakávaní druhých, ktoré často spôsobujú rôzne nedorozumenia, problémy a ťažkosti.

Skupinová terapia predstavuje jedinečný formát, kde sa stretáva viac jednotlivcov pod vedením psychoterapeuta, s cieľom riešiť osobné problémy, rozvíjať sociálne zručnosti a dosahovať osobný rast. Tento typ terapie vytvára komunitný priestor, kde účastníci môžu zdieľať svoje pocity, myšlienky a skúsenosti v bezpečnom a podporujúcom prostredí.

Happy Woman

Individuálna
terapia

Párová terapia

Family

Rodinná terapia

Support Group Meeting

Skupinová terapia

Video call

Online terapia

Ako psychoterapia funguje

Psychoterapia je ako cesta do hory, na ktorej vás psychoterapeut sprevádza, ak chcete. Psychoterapeut je vyškolený na pohyb v horách a bude stáť pri vás, ale nemôže zaručiť, že presne vie, čo sa tam stane. Neočakáva ani, že budete jasne vedieť, kam chcete ísť. Stačí, že viete, že nechcete zostať na mieste. Cesta psychoterapie nás povedie trochu sama a budeme ju hľadať spoločne a zvyčajne nájdeme miesto, kde sa vám bude žiť lepšie. Psychológia je cestovná kancelária, ktorá vám ukáže dôležité miesta v krajine vášho príbehu a poradí vám, ako sa v nej správať, aby ste z nej vyťažili čo najviac. Povie vám o zákonoch a pravidlách, ktoré platia v krajine duše.

 

Práve teraz je ten čas spraviť zmenu po ktorej tak túžite.

​Čas  na trvalé zmeny, ktoré vám zabezpečia šťastnejší a zdravší životný štýl.

Adresa

Kontakt

Ružová dolina 6,
Bratislava

Otváracie hodiny

Pondelok - Štvrtok

8:00 - 18:00

Piatok

8:00 - 12:00

bottom of page