top of page

Náš príbeh

V roku 2019, Juraj, terapeut s hlbokou vášňou pre pomáhanie ľuďom a rozvíjanie pozitívnych zmien, rozhodol, že je čas zrealizovať svoj dlhodobo snívaný sen. S víziou vytvorenia priestoru, kde by jednotlivci mohli nájsť podporu, porozumenie a cesty k osobnému rastu, založil Centrum Terapie a Koučingu. Bolo to viac než len pracovisko, bolo to miesto, ktoré odzrkadľovalo jeho hodnoty a prístup k terapii založený na spolupráci, rešpekte a pozitívnom zameraní.

Po niekoľkých mesiacoch sa k Jurajovi pridala Michaela, výnimočná terapeutka a jeho spoločníčka, ktorá zdieľala jeho hodnoty a túžbu podporovať ľudí v ich životných cestách. Ich spoločná práca bola silná, dopĺňali sa a spoločne formovali filozofiu centra, ktorá podporovala osobný rast a sebaobjavovanie.

Keď centrum začalo získavať uznanie a pozitívne ohlasy od klientov, ku tímu sa pridala Simona, terapeutka so silným zmyslom pre empatiu a schopnosťou vnímať jedinečný potenciál v každom klientovi. Simona priniesla nové perspektívy a ešte viac rozšírila schopnosti centra pomáhať klientom v ich terapeutických cestách.

Tím vytváral silné väzby, a ako sa slovo o ich práci šírilo, klienti prichádzali za pochopením, podporou a pozitívnymi zmenami, ktoré centrum ponúkalo. Kombinovaním svojich odborných znalostí a individuálnych prístupov k terapii, Centrum Terapie a Koučingu sa stalo miestom, kde mohli ľudia nájsť bezpečie, dôveru a podporu na svojej ceste k lepšiemu životu.

Každý deň, Juraj, Michaela a Simona pracujú s klientami, prinášajú do ich životov pozitívne zmeny a neprestávajú sa učiť a rásť ako terapeuti. Ich spoločný sen o poskytovaní empatie, pochopenia a efektívnej terapie sa stal realitou, a tak Centrum Terapie a Koučingu pokračuje v svojej misii vytvárať pozitívny dopad v životoch svojich klientov.

Zoznámte sa s nami

IMG_6019ret.jpg

Psychoterapeut, Hypnoterapeut,

Kouč, Lektor

IMG_6255ret_edited.jpg

Simona Wenhardtová

Kouč

Čo o nás hovoria naši klienti

Stačí kliknúť na odkaz a získate úplný prístup k nášmu kalendáru stretnutí. Bezplatnú úvodnú konzultáciu môžete absolvovať v našom centre alebo prostredníctvom videohovoru z pohodlia Vášho domova. 

Adresa

Kontakt

Ružová dolina 6,
Bratislava

Otváracie hodiny

Pondelok - Štvrtok

8:00 - 18:00

Piatok

8:00 - 12:00

bottom of page