top of page
IMG_6017eret.jpg

Michaela Kolkusová

Psychoterapeutka, Hypnoterapeutka,

Koučka, Lektorka

Vítam Vás v mojom terapeutickom svete, v ktorom je pre mňa každý klient jedinečný a jeho pohodlie a dôvera sú pre mňa na prvom mieste. Mojim poslaním je pomôcť Vám s prekonávaním prekážok a dosiahnuť pozitívne zmeny vo Vašom živote. Pri každom klientovi mi záleží na vytvorení bezpečného a rešpektujúceho terapeutického prostredia. Som psychoterapeutka so zameraním na prácu s deťmi, dospelými, ale taktiež na párovú či rodinnú terapiu. 

 

Východiskovým smerom, ktorým sa v psychoterapii uberám, je terapia zameraná na riešenie. S klientom sa zameriavame na jeho budúcnosť a ciele, ktoré chce dosiahnuť. Pomáham klientom sústrediť sa na to, čo im funguje a na to, ako by ich optimálny život vyzeral. Spolu identifikujeme zdroje a posilňujeme ich schopnosti dosiahnuť ciele. Verím, že v každom človeku sa ukrýva schopnosť nájsť riešenia svojich problémov. 

Súčasne s terapiou zameranou na riešenie sa venujem aj hypnoterapii, pretože verím v jej účinnosť a potenciál pre klientov. Hypnoterapia je dôležitou súčasťou môjho terapeutického prístupu. Je to technika, ktorá využíva hypnotický stav, ktorým klient dosiahne hlbokú relaxáciu a zvýšenú vnímavosť. Hypnóza umožňuje klientovi otvoriť svoju myseľ a vnímať veci z iného uhla pohľadu. V tomto hypnotickom stave môže byť klient ľahko ovládaný pozitívnymi sugesciami a afirmáciami, ktoré mu pomáhajú prekonávať problémy, riešiť obavy a dosiahnuť svoje terapeutické ciele. Hypnoterapiu vždy vykonávam iba so súhlasom klienta.

 

Nie som liek na Vaše probémy či trápenia. Som tá, ktorá Vám vie pomôcť nájsť kľúč k Vášmu “novému” životu. To, či ten kľúč použijete a odomknete si ním dvere, je už iba na Vás :)

Rada by som Vás pozvala na túto úžasnú cestu a zároveň sa chcem poďakovať, že mi dovolíte sprevádzať vás na Vašej ceste k osobnej zmene a lepšiemu životu.

Reading with Coffee

“Veľká vďaka patrí Michaele Kolkusovej Ktorá mi veľmi pomohla. Oceňujem jej milý kamarátsky, ale na druhej strane veľmi profesionálny prístup ku klientovi. Po pár sedeniach má dokázala naviesť na správny smer, nájsť to čo hľadám a “kým chcem byť”. Takže môžem len vrelo odporučiť! Človek na správnom mieste a vie čo robí! Ešte raz veľmi pekne ďakujem.”

Registrujte sa

BEZPLATNÁ KONZULTÁCIA

bottom of page