top of page

Čo je to hypnoterapia

Vitajte v našom hypnoterapeutickom Centre, kde vám ponúkame cestu k sebapoznaniu a uzdraveniu prostredníctvom hypnoterapie. 

Čo je hypnóza

Hypnóza je osvedčená metóda komunikácie s nevedomím, ktoré je základom nášho emocionálneho správania.

Hypnóza a s ňou spojená terapia pôsobí na podstatu problému, preto je účinná a efektívna, pričom väčšina pacientov zaznamená rýchle zmeny, ktoré pretrvávajú.

Možno ju použiť na riešenie jednoduchých zvykových problémov, ako je fajčenie, spanie a prejedanie, až po zložitejšie psychologické problémy.

Moderná hypnóza pod vedením kvalifikovaného odborníka je úplne bezpečná, pohodlná a relaxačná.

Leather Sofa

Pomocou hypnózy sa môžete stať nefajčiarom, znížiť svoju hmotnosť, zvýšiť si sebavedomie a sebadôveru, poraziť fóbie, úspešne absolvovať skúšky, spať ako bábätko, byť zdravý a fit, viac relaxovať, byť pokojnejší, zvýšiť svoju výkonnosť v práci a pri športe, rýchlo sa uzdraviť, prirodzene porodiť, vyriešiť problémy, mať lepšie vzťahy a mnoho ďalšieho.

 

Možnosti sú neobmedzené ako vaša fantázia!

Je potrebné poznamenať, že hypnóza ani hypnoterapia nie sú žiadnou náhradou lekárskej liečby. Klinika hypnózy nevykonáva lekársku prax a žiadna služba ani produkt nie sú určené na liečbu alebo diagnostiku akéhokoľvek zdravotného stavu.

Stačí kliknúť na odkaz a získate úplný prístup k nášmu kalendáru stretnutí. Bezplatnú úvodnú konzultáciu môžete absolvovať v našom centre alebo prostredníctvom videohovoru z pohodlia Vášho domova. 

Vysvetlenie niektorých mýtov 

Vždy máte všetko pod kontrolou.

Ste si vedomí toho, čo sa deje a kde sa nachádzate.

Môže vás podnietiť len k tomu, aby ste robili iba to, čo chcete. Hypnóza pracuje s vašou vôľou a nie proti nej.

Do hypnózy sa môžete dostať ľahko, každý človek, pokiaľ si to želá.

V skutočnosti už viete, aký je pocit z hypnózy, pretože ste počas svojho života zažili prirodzené hypnotické stavy, napríklad pri sledovaní televízie, snívaní alebo šoférovaní. Sú to príjemné, snové stavy, keď sa nechávame unášať.

Bezpečná, zámerná hypnóza, ktorú používame počas vašich sedení, je vedomé a zámerné vstupovanie do týchto prirodzených stavov.
Ide o systematickú metódu, ktorá vám umožní vstúpiť do bezpečného, tranzu podobného stavu, v ktorom možno priamo komunikovať s nevedomím a vyslovovať bezpečné pokyny alebo "sugescie".

Vaši hypnoterapeuti

Volám sa Juraj Pavelek a som zakladateľom Centra terapie a koučingu. Spolu s mojou spoločníčkou Michaelou Kolkusovou, poskytujeme profesionálnu hypnoterapiu pre našich klientov už viac ako 12 rokov.

Naším cieľom je poskytovať kvalitnú ericksoniánsku a klinickú hypnoterapiu v bezpečnom, dôvernom a neodsudzujúcom prostredí.

Pracujeme s jednotlivcami aj s pármi na dobu neurčitú alebo na dohodnuté obdobie s cieľom umožniť vám skvalitniť váš život a žiť ho plnšie.

Naša moderná klinika sa nachádza v Ružovej doline 6. Je to oáza pokoja v srdci mesta.

Ak uvažujete o nejakých zmenách vo svojom živote a hľadáte hypnoterapiu, môžeme byť ideálnym riešením. A čo je najlepšie, prvá konzultácia je úplne zadarmo.

Tešíme sa na skoré stretnutie s vami

Naši hypnoterapeuti sú vyškolení v tzv. klasickej hypnóze a v rozšírenej koncepcii hypnózy podľa Miltona H. Ericksona, známeho amerického hypnoterapeuta a psychiatra. V tomto prístupe je hypnotický stav (tranz) vysoko individuálny, nedirektívny, rozvíjaný klientom a vedený terapeutom, počas ktorého sa aktivujú nevedomé zdroje a vytvára sa celková orientácia na zmenu a riešenia. Použitie hypnózy je mimoriadne účinné a efektívne v prípadoch, keď vedomé (t. j. "racionálne" a "logické") riešenia nie sú dostatočné alebo dostatočne účinné. Pomocou hypnózy potom môžeme pracovať na riešeniach nielen na vedomej, ale aj na nevedomej úrovni.

Woman with Blue Tshirt

Chápeme, že ste možno použili rôzne spôsoby riešenia a máte pocit, že ste už vyskúšali všetko. Toto môže byť začiatok vašej cesty alebo dokonca posledná možnosť. Nech ste kdekoľvek, môžeme vám pomôcť.

Plán liečby je individuálne prispôsobený vám, v tom sme iní: venujeme čas tomu, aby sme si vypočuli, čo fungovalo a čo nie, kde sú vaše slabé miesta a aké boli vaše úspechy.

Odtiaľto postupujeme krok za krokom, aby sme našli a využili motiváciu, odhodlanie, pevnú vôľu, odhodlanie a sústredenie na to, aby ste dosiahli svoje ciele.

Samozrejme, toto všetko môže byť pre vás nové, preto si pozrite niektoré z komentárov, ktoré boli ostatní ľudia ochotní napísať nižšie, a nezabudnite, že vaša prvá konzultácia je bezplatná a nezáväzná.

Čo o nás hovoria naši klienti

Microphone

Z našich stretnutí si so sebou odnesiete aj svoju vlastnú hypnotickú nahrávku,

ktorá bude ušitá priamo Vám 

na mieru.

Práve teraz je ten čas spraviť zmenu po ktorej tak túžite.

​Čas  na trvalé zmeny, ktoré vám zabezpečia šťastnejší a zdravší životný štýl.

Adresa

Kontakt

Ružová dolina 6,
Bratislava

Otváracie hodiny

Pondelok - Štvrtok

8:00 - 18:00

Piatok

8:00 - 12:00

bottom of page