top of page

Cenník psychoterapie a hypnoterapie

Neplatíte iba za sedenie a rozprávanie sa. Je to skôr Vaša investícia do Vás samých, do Vašej budúcnosti. Jednoducho je to investícia do želanej zmeny. Do Vašej želanej zmeny. Je to ako keď si kupujete knihu, ktorá môže zmeniť Váš život. Rozdiel bude v tom, že naše sedenia nebudú iba písmenká v knihe, ale bude to Vaše živé dobrodružstvo. Je to jednoduché... Iba prekočte prah... A vydajme sa na spoločnú cestu.

cenník je platný od 1.9. 2023

Úvodná konzultácia

20. minút

ZDARMA

Individuálna psychoterapia, hypnoterapia, koučing

50 minút

50€

Párová/Rodinná psychoterapia

90 minút

90€

Skupinová terapia

10 x 90 minút (5 mesiacov)

300€

Sedenia sa platia v okamihu rezervácie termínu, to znamená vopred. Termín bez storno poplatku je možné zrušiť 24 hodín pred sedením.Ak začínate s terapiou, odporúčam kúpiť si jeden so zvýhodnených balíčkov, nakoľko zmena sa v terapii deje postupne s tým, ako budeme budovať našu vzájomnú spoluprácu. 

Stačí kliknúť na odkaz a získate úplný prístup k nášmu kalendáru stretnutí. Bezplatnú úvodnú konzultáciu môžete absolvovať v našom centre alebo prostredníctvom videohovoru z pohodlia Vášho domova. 

Naša cenová filozofia

 

Nedávne výskumy o psychoterapii potvrdili to, čo sme už dlhšiu dobu tušili a vysledovali vo svojej praxi. A to, že klienti, ktorí si za svoju terapiu platili priamou platbou, boli na svojej ceste viac motivovaní na sebe pracovať. Títo klienti trávili v terapii podstatne menej času, s lepšími výsledkami, ako tí, ktorí mali terapiu hradenú poisťovňou.

 

Veď uznajme, ako si vážime a správame sa k veciam, ktoré máme zdarma, a ako k tým, za ktoré platíme. My  osobne sa špecializujeme na to, aby želaná zmena prišla v čo najkratšom možnom čase, aby bola kvalitná a trvalá.

 

Naša skúsenosť tieto výskumy len a len potvrdzuje. Nemáme záujem vytvárať na nás, ako terapeutoch závislosť. Preto každá terapia, alebo koučing začína tým, ako spoznáme ten okamih, že už viac klient nemusí chodiť do terapie. Ľudia, ktorí sa z nejakého dôvodu rozhodnú pre sedenie s nami, si vyhradili časť peňazí na seba, aj keď počítali každý cent. Ale spravili to a to bol veľmi silný signál, že spravili prvý krok a že im na sebe záleží. Na druhej strane sú situácie, kedy sme ochotní o svojich cenách vyjednávať a vyjsť svojmu klientovi v ústrety, keď to jednoducho inak nejde a klient stojí o NAŠU pomoc.

Čo o nás hovoria naši klienti

Práve teraz je ten čas spraviť zmenu po ktorej tak túžite.

​Čas  na trvalé zmeny, ktoré vám zabezpečia šťastnejší a zdravší životný štýl.

Adresa

Kontakt

Ružová dolina 6,
Bratislava

Otváracie hodiny

Pondelok - Štvrtok

8:00 - 18:00

Piatok

8:00 - 12:00

bottom of page