top of page

Pomôžeme vám pomocou hypnózy dosiahnuť trvalé a želané zmeny

Vitajte v našom hypnoterapeutickom Centre, kde vám ponúkame cestu k sebapoznaniu a uzdraveniu prostredníctvom hypnoterapie. 

Vieme Vám pomôcť ak Vás trápi

 • Depresia,

 • Úzkostné stavy

 • Psychosomatické ťažkosti

 • Nízke sbavedomie

 • Spánkové poruchy

 • Slabá sústredenosť

 • Chronická únava

 • Slabá vôla

 • Strata kreativity a inšpirácie

 • Chronická bolesť

 • Nedarí sa Vám schudnúť

 • Intímne problémy

 • Syndróm vyhorenia

 • Nedokážete podať výkon keď si to prajete

 • Výsledky v škole, športe, v práci sú nedostatočné 

 • Stres

 • Syndróm dráždivého čreva

 • Obsedantno-kompulzívne poruchy

 • Ovládajú ma emócie

 • Problém s trémou

 • Bolesť hlavy, migrény, ale lekári nenašli príčinu

 • Problém otehotnieť, pre ktorý nemá medicína vysvetlenie

 • Šumenie v ušiach - Tinitus

 • Moje dieťa sa pocikáva

 • Vzťahové problémy

 • a iné...

Nemusíte všetko zvládnuť sami.
Všetko čo potrebujete, je skúsený sprievodca, terapeut, s ktorým sa spoločne vydáte na cestu k vytúženému životu.

Kto sme

Sme špičkový certifikovaní hypnoterapeuti pripravení Vám pomôcť.

Purple Circles

Hypnoterapeutické riešenia

V živote každého z nás nastane chvíľa, keď potrebujeme pomocnú ruku, či už ide o rameno, o ktoré sa môžeme oprieť, alebo o inšpiráciu na uskutočnenie zmien.

Možno chcete zmeniť starý zvyk na niečo zdravšie, vyriešiť niektoré problémy z minulosti, ktoré vás spomaľujú, alebo trochu povzbudiť niektoré svoje prirodzené schopnosti, hypnoterapia by mohla byť odpoveďou, ktorú hľadáte.

Hypnóza vám môže pomôcť nájsť to, čo hľadáte. Pracujeme spolu ako tím; hypnoterapeut a klient, aby sme našli najúčinnejšiu cestu k riešeniu.

Ak hľadáte hypnoterapiu, potom by sme mohli byť vašim dokonalým riešením.

Dnes by ste mohli urobiť prvý krok k novému ja.

Vaši hypnoterapeuti

Volám sa Juraj Pavelek a som zakladateľom Centra terapie a koučingu. Spolu s mojou spoločníčkou Michaelou Kolkusovou, poskytujeme profesionálnu hypnoterapiu pre našich klientov už viac ako 12 rokov.

Naším cieľom je poskytovať kvalitnú ericksoniánsku a klinickú hypnoterapiu v bezpečnom, dôvernom a neodsudzujúcom prostredí.

Pracujeme s jednotlivcami aj s pármi na dobu neurčitú alebo na dohodnuté obdobie s cieľom umožniť vám skvalitniť váš život a žiť ho plnšie.

Naša moderná klinika sa nachádza v Ružovej doline 6. Je to oáza pokoja v srdci mesta.

Ak uvažujete o nejakých zmenách vo svojom živote a hľadáte hypnoterapiu, môžeme byť ideálnym riešením. A čo je najlepšie, prvá konzultácia je úplne zadarmo.

Tešíme sa na skoré stretnutie s vami

Naši hypnoterapeuti sú vyškolení v tzv. klasickej hypnóze a v rozšírenej koncepcii hypnózy podľa Miltona H. Ericksona, známeho amerického hypnoterapeuta a psychiatra. V tomto prístupe je hypnotický stav (tranz) vysoko individuálny, nedirektívny, rozvíjaný klientom a vedený terapeutom, počas ktorého sa aktivujú nevedomé zdroje a vytvára sa celková orientácia na zmenu a riešenia. Použitie hypnózy je mimoriadne účinné a efektívne v prípadoch, keď vedomé (t. j. "racionálne" a "logické") riešenia nie sú dostatočné alebo dostatočne účinné. Pomocou hypnózy potom môžeme pracovať na riešeniach nielen na vedomej, ale aj na nevedomej úrovni.

Woman with Blue Tshirt

Chápeme, že ste možno použili rôzne spôsoby riešenia a máte pocit, že ste už vyskúšali všetko. Toto môže byť začiatok vašej cesty alebo dokonca posledná možnosť. Nech ste kdekoľvek, môžeme vám pomôcť.

Plán liečby je individuálne prispôsobený vám, v tom sme iní: venujeme čas tomu, aby sme si vypočuli, čo fungovalo a čo nie, kde sú vaše slabé miesta a aké boli vaše úspechy.

Odtiaľto postupujeme krok za krokom, aby sme našli a využili motiváciu, odhodlanie, pevnú vôľu, odhodlanie a sústredenie na to, aby ste dosiahli svoje ciele.

Samozrejme, toto všetko môže byť pre vás nové, preto si pozrite niektoré z komentárov, ktoré boli ostatní ľudia ochotní napísať nižšie, a nezabudnite, že vaša prvá konzultácia je bezplatná a nezáväzná.

Čo o nás hovoria naši klienti

Stačí kliknúť na odkaz a získate úplný prístup k nášmu kalendáru stretnutí. Bezplatnú úvodnú konzultáciu môžete absolvovať v našom centre alebo prostredníctvom videohovoru z pohodlia Vášho domova. 

Microphone

Z našich stretnutí si so sebou odnesiete aj svoju vlastnú hypnotickú nahrávku,  ktorá bude ušitá priamo Vám na mieru.

DALL·E 2023-10-20 13.44.16 - Vektorová kresba_ Miestnosť s jedným stolom uprostred. Okolo

Terapeutický prístup

Náš hypnoterapeutický prístup je založený na ericksonianskej a klinickej hypnoterapii. V dôvernom rozhovore sa namiesto podrobnej analýzy príčin problému zameriavame na skúmanie vašich zdrojov a možností pozitívnej zmeny.Hypnoterapiu kombinujeme so systemickou terapiou, SFBT, NLP, ACT, KBT a Mindfulness. Prístup zameraný na riešenie vám pomôže posunúť sa vpred a vytvoriť pozitívnu zmenu v relatívne krátkom čase. 

DALL·E 2023-10-20 14.03.42 - Vektorová kresba_ V jednoduchom interiéri miestnosti je silue

Čo môžete očakávať

Nevnímame klienta prostredníctvom diagnóz a rôznych nálepiek, pretože tento spôsob označovania a stanovovania diagnóz by nám bránil vidieť človeka ako individualitu s jeho jedinečným príbehom. Pracujeme na základe toho, že každý človek veľmi dobre vie, čo potrebuje a čo je pre neho dobré. Budeme sa vás pýtať, aké zmeny a ciele sú pre vás v živote potrebné a dôležité. Budeme sa vás pýtať na všetko, čo sa vás týka, a budeme radi, ak budete otvorení. Cieľom kladenia otázok nie je hodnotiť vaše názory alebo vaše konanie, ale objaviť, čo je vo vás hodnotné a mocné.

DALL·E 2023-10-20 14.16.50 - Vektorová kresba_ V jednoduchom interiéri miestnosti je štyri

Kto sú naši klienti

Do terapie môže prísť každý, kto má starosti, rieši osobné, zdravotné alebo pracovné problémy a rozhodol sa niečo vo svojom živote zmeniť alebo si len potrebuje utriediť myšlienky, uistiť sa vo svojom rozhodnutí či zlepšiť sa. Každý, kto príde, je pre nás dôležitý. Tak ako má každý z nás jedinečné odtlačky prstov, máme aj jedinečné životné príbehy a tie potrebujú jedinečné riešenia. Preto nedávame univerzálne recepty na problémy. To, čo funguje na jedného, nemusí fungovať na vás. Našimi klientami sú deti od 6, tínedžeri a dospelí.

Práve teraz je ten čas spraviť zmenu po ktorej tak túžite.

​Čas  na trvalé zmeny, ktoré vám zabezpečia šťastnejší a zdravší životný štýl.

Adresa

Kontakt

Ružová dolina 6,
Bratislava

Otváracie hodiny

Pondelok - Štvrtok

8:00 - 18:00

Piatok

8:00 - 12:00

bottom of page