top of page

POZOR ČASOVO OBMEDZENÁ PONUKA

EXKLUZÍVNE PRE VAŠE LEPŠIE DUŠEVNÉ ZDRAVIE
ÚVODNÉ TERAPEUTICKÉ STRETNUTIE 
v hodnote 30€  teraz
ZDARMA

a budete mať svoj život

OPÄŤ VO VLASTNÝCH RUKÁCH

Začnite svoje dobrodružstvo za lepším životom
TERAZ

 

Toto nie je len ponuka, je to cesta k lepšiemu ja.

Zažite svoje prvé terapeutické stretnutie úplne bezplatne v našom psychoterapeutickom centre. Ponúkame vám jedinečnú príležitosť objaviť, ako môže psychoterapia pozitívne ovplyvniť váš život. Vstúpte do sveta sebapoznania a osobného rastu s naším

PRETOŽE NÁM ZÁLEŽÍ NA TOM, ABY STE VY ZÍSKALI POCIT SPOKOJNOSTI A DUŠEVNÉHO POKOJA SKÔR, NEŽ MY ZÍSKAME FINANČNÚ ODMENU. SME PRESVEDČENÍ, ŽE KEĎ SI PREŽIJETE A UVIDÍTE, AKÉ OBOHACUJÚCE A OSLOBODZUJÚCE MÔŽE BYŤ ZAČAŤ SVOJU CESTU S NAŠOU PSYCHOTERAPIOU, UŽ NEBUDETE CHCIEŤ HĽADAŤ POMOC NIKDE INDE.

Vážený priateľ, priateľka,

Vitajte, volám sa Juraj Pavelek a som zakladateľom nášho centra terapie, koučingu a hypnózy. Naše centrum predstavuje miesto, kde sa osobný rozvoj a duševné zdravie stretávajú s inovatívnymi prístupmi a technikami.

Mnoho našich klientov našlo prostredníctvom našich služieb cestu k lepšiemu ja, zvýšilo svoju životnú spokojnosť a našlo vnútorný pokoj. Naša práca a výsledky, ktoré prinášame, sú našou najväčšou hrdosťou.

Teraz by som chcel, aby ste sa aj Vy pridali k našej komunite. Práve teraz vám ponúkame prístup ku všetkým našim službám, metódam a odborným znalostiam, ktoré vám pomôžu na vašej ceste k osobnému rastu a lepšiemu pochopeniu seba samého.

Tešíme sa na spoločnú cestu k objavovaniu vašich nekonečných možností.

S úctou,

Juraj Pavelek a tím našeho centra

bottom of page